Liga Gier Planszowych

Nasza liga to inicjatywa, która zrzesza graczy żądnych rywalizacji, emocji, łez, potu i krwi. 

Rozgrywki prowadzone są w formie regularnych spotkań, które mają na celu wyłonienie jedynego i ostatecznego zwycięzcy, który może dumnie nosić tytuł Mistrza Gier Planszowych

Jeśli brakuje ci znajomych do grania to poza samymi regularnymi cotygodniowymi spotkaniami obiecujemy także, że wśród uczestników znajdziesz chętnych do zagrania w każdą planszówkę i stworzysz sobie ekipę na przyszłe wieczory.

W trakcie dwumiesięcznych zmagań ogrywamy 10 gier, które uprzednio zostają wybrane właśnie przez was. Nie zamykamy się na żadne tytuły, więc pula jest bardzo różnorodna. Taki miszmasz zapewnia więcej emocji i zabawy podczas gry.

Podczas tej edycji gramy w: Brzdęk Nie Drażnij Smoka, Palec Boży, Everdell, Carcassonne, Small World, Brass: Birmingham, Aeon’s End, Avalon, Hero Realms oraz Świat Dysku.

Zawsze przed rozgrywkami ligowymi pomagamy w przyswojeniu zasad aktualnie ogrywanych tytułów zatem do ligi zapraszamy zarówno planszówkowych wyjadaczy jak i tych którzy do tej pory grali jedynie w Monopoly.

Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany to trzeba wspomnieć że dla trzech najlepszych zawodników mamy także atrakcyjne nagrody w formie gier planszowych i akcesoriów.

Pula nagród w pierwszej edycji przekraczała 500zł, a nie zamierzamy na tym poprzestawać. Ponadto zwycięzca ligi poza tytułem otrzymuje także trofeum uwieńczające jego osiągnięcia.

Jednakże nie zapominajmy, że najważniejszym założeniem ligi jest dobra zabawa w dobrym towarzystwie! 

Brzmi świetnie? Nie marnuj czasu i zapisz się na kolejną edycję już teraz! 

Tabela Ligowa

Zapisy Na 3-cią Edycję

Czujesz że ta liga jest stworzona właśnie dla Ciebie?

Chcesz aby to właśnie twoje imię pojawiło się na naszej ścianie sław?

Nie czekaj i napisz do nas już dziś!

Kolejna edycja rozpocznie się w styczniu 2023r.

Zapisy: